W imieniu swoim oraz Zespołu serdecznie witam Przedsiębiorców na stronie internetowej naszego biura. Ofertę stworzyliśmy w odpowiedzi na Państwa potrzeby – jest to pełen zakres usług księgowych opartych na wieloletniej praktyce, udoskonalaniu umiejętności, poszerzaniu wiedzy oraz bogatym doświadczeniu.


Nazywam się Monika Piotrowska i jestem założycielką biura rachunkowego TAXBASE . Bogate, kilkunastoletnie doświadczenie które zdobyłam m.in pracując w dziale księgowości dużej firmy w Warszawie, jak również współpracując z klientami prowadzącymi jednoosobowe działalności gospodarcze pozwoliło mi na stworzenie profesjonalnego biura rachunkowego, które świadczy kompleksowe usługi księgowe dla małych i średnich przedsiębiorstw. Posiadam uprawnienia Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych Nr 66490/2014 oraz uprawnienia Stowarzyszenia Księgowych do wykonywania zawodu Głównego Księgowego Gł.KS/20/2019/17 Biuro rachunkowe zgodnie z Rozporządzeniem Ministerstwa Finansów posiada ochronę ubezpieczeniową w WARTA SA.

Moja praca jest moją pasją.

Cechuje mnie zaangażowanie, upór, determinacja co przekłada się na ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych i dążenia do świadczenia profesjonalnej usługi w trosce o satysfakcje klienta.

Współpracę z Klientem zarówno ja, jak i moi współpracownicy opieramy na diagnozie specyfiki prowadzonej działalności. Pozwala to na właściwe ukierunkowanie pracy oraz dostosowanie odpowiednich rozwiązań do potrzeb Klienta

Siedziba biura mieści się w Radomiu, jednak nasza działalność obejmuje swoim zakresem cały kraj. Współpracujemy z klientami z całego kraju dzięki usłudze księgowość on-line. Wszystkie dane dotyczące biura znajdziesz w zakładce kontakt. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego i oczywiście do współpracy.